NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
ANASAYFA DERNEĞİMİZ AVULLAR RESİMLER ANKETLER Z. DEFTERİ NOGAYTÜRKLERİ BÜLTENİ YARDIMLAŞMA_FONU

NOGAYSAAT

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığından Proje Desteği

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığından Proje Desteği

Tarih 27 Şubat 2013, 12:03 Editör

Ziyarette; Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde, proje oluşturma ve/veya yapılacak projeler iştirak etme talebi, Başkanlığa iletildi.


Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği adına Genel Sekreter Hakan BENLİ’nin çalışmaları sonucunda, Genel Başkan Cemil SÜTBAŞ ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem YILMAZ, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

26 Şubat 2013 günü, Başkan Sayın Kemal YURTNAÇ ve Başkanlıkta Nogay Türkleri ile ilgili Uzman Sayın Servet ÇETİN ile gerçekleştirilen görüşmelerde, Dernek Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulunca gerçekleştirilmesi hedeflenen faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Ziyarette; Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde, proje oluşturma ve/veya yapılacak projelere iştirak etme talebi, Başkanlığa iletildi.

Ziyaret sonucunda Başkan Sayın YURTNAÇ, Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde, yapacakları projeleri destekleyecekleri, projelerin Dernek, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı ve ilgili kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışılarak hazırlanmasının uygun olacağını bildirdi.

Ziyaret sonrasında Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanlığının ziyaretle ilgili değerlendirmesinde; ziyaretin oldukça verimli geçtiği, sonucun yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında detaylı olarak değerlendirileceği bildirildi.

Bu haber 1474 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yañı Yıl Mesajı

Yañı Yıl Mesajı Yeni Yıl Mesajı

Nogay Devlet Orkestrası Halk Çalgıları Konseri

Nogay Devlet Orkestrası Halk Çalgıları Konseri ..........

KÖŞE YAZILARI

Nogay Halkım Tileymen.08 Mayıs 2014


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi