NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
ANASAYFA DERNEĞİMİZ AVULLAR RESİMLER ANKETLER Z. DEFTERİ NOGAYTÜRKLERİ BÜLTENİ YARDIMLAŞMA_FONU

NOGAYSAAT

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Gıda Paketleri Avullara Ulaştırıldı

Gıda Paketleri Avullara Ulaştırıldı

Tarih 11 Haziran 2017, 16:44 Editör Emrah ERYİĞİT

Kurt-Ar Derneği ve Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin işbirliği ile yürütülen faaliyette, 7 köye toplam 43 paket dağıtıldı.

Nogay Türkleri ve Türk Dünyası gönüllülerinin bağışlarıyla hazırlanan Ramazan paketleri, avullarımızda dağıtılmaya başlandı. Kurt-Ar Derneği ve Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin işbirliği ile yürütülen faaliyette, 7 köye toplam 43 paket dağıtıldı.

Akin, Kırkkuyu, Şeker ve Doğankaya avulları için hazırlanan gıda paketleri, Dilek Arslan'ın rehberliğinde ve Kurt-Ar Derneği tarafından sahiplerine ulaştırıldı.

Ağılbaşı, Köstengil ve Seyitahmetli avullarında yaşayan Nogaylar için Nogay Türkleri ve Türk Dünyası gönüllülerinin bağışlarıyla hazırlanan gıda paketleri de Muzaffer Kaya tarafından avullara teslim edildi.

Yapılan bağışların devam ettiği Ramazan ayı sonuna kadar sürecek yardım faaliyetine değerli katkılar sağlayan Nogay Türkleri ve Türk Dünyası gönüllülerine, rehberlik ve danışma desteği sağlayan avullarımızın kıymetli yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

Bu haber 2011 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

ORAZA 2017

ORAZA 2017 Derneğimiz, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda yardım paketleri ile nakdi yardımların ulaştırılması ve dağıtım...

5.Nogay Türkleri Futbol Turnuvası

5.Nogay Türkleri Futbol Turnuvası Ankara'da düzenlenen 5.Nogay Türkleri Futbol Turnuvası'nın açılışında turnuvaya katılan 12 takımın futbolcu...

KÖŞE YAZILARI

Nogay Halkım Tileymen.08 Mayıs 2014


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi