Nogay Türkleri Gazetesi Çıkıyor


Açıklama: Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu 1 Haziran 2014 tarihinde saat 19:00'da genel merkezde toplantı düzenledi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 02 Haziran 2014
Geçerli Tarih: 22 Şubat 2019, 18:58
Site: NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
URL: http://www.nogay.org.tr/haber_detay.asp?haberID=611


Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu 1 Haziran 2014 tarihinde saat 19:00'da genel merkezde toplantı düzenledi.

Yaklaşık 4 saat süren ve Cemil Sütbaş, Muharrem Yılmaz, İsmail Orak, Ömer Çimen, Ömer Aktürk, Feyyaz Özalp, Muzaffer Çakır, Emin Sütbaş, Hakan Benli ve Ekrem Göçer'in katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 28-30 Mayıs tarihleri arasında Edirne'de yapılan ve Derneğin davetli olarak katıldığı, 3. Dünya Türk Forumunun değerlendirmesi yapılarak, Yönetim Kuruluna brifing verildi.

Yönetim Kurulunun 01.06.2014 tarih ve 96 sayılı kararı:
  1. Derneğimize üyelik başvurusu bulunan Ekrem GÖÇER'in üyeliğe kabul edilmesine,
  2. Derneğimizce aylık süreli-basılı yayın çıkarılmasına, yayın adının NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ olarak belirlenmesine, yayının masraflarının Derneğimizce karşılanmasına, yayın masrafları için reklam kabul edilmesine, yayının imtiyaz sahibinin, Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği adına Genel Başkan Cemil SÜTBAŞ, Yazı İşleri Müdürünün Özgür Hakan BENLİ olarak belirlenmesine, yayın adresinin, Demetlale Mahallesi 358. cadde No: 109/A Yenimahalle / Ankara olarak belirlenmesine, yayın için ilgili kurum ve kuruluşlar ile Basın Savcılığına başvuru yapılmasına, iş ve işlemleri takip etmek üzere Yönetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin görevli ve yetkili olduğuna, karar verildi.