NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
ANASAYFA DERNEĞİMİZ AVULLAR RESİMLER ANKETLER Z. DEFTERİ NOGAYTÜRKLERİ BÜLTENİ YARDIMLAŞMA_FONU

NOGAYSAAT

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Değerli hemşehrilerim

Mustafa ALTINTAŞ

02 Temmuz 2009, 08:09

Mustafa ALTINTAŞ

Değerli hemşehrilerim,
 
Oldukça güzel bir sabantoy yapıldı. Öncelikle emeği geçenleri kutluyorum. Bundan sonra yapılacak etkinliklere örnek olmasını ve çalışmalara şimdiden başlanılmasını diliyorum. Nogay Türkleri her geçen gün güzel işler yapmak için çaba içindeler, buna derneklerimizin, önderlerimizin katkıları, Nogay Türk'ü sevdalılarının destekleri, isimsiz kahramanlarımızın ve gençlerimizin çalışmalarını eklersek bunların farkına varmış oluruz.
 
Bu işler kolay yürümüyor destek istiyor, yürek istiyor, kaynak istiyor, fedakarlık istiyor, adının konmasını istiyor.
 
Gelelim ana konuya kaynak konusunda desteklerin bulunması bir çalışma yapılsın, harman zamanı da bu çabaların desteklenmesi için yardımcı olalım. Yardımlarınızı, nereye gittiğini bilmediğiniz yerlere değil, kendi kültürünüzün yaşatılmasına verin, lütfen bu konuyu destekleyin önem verin, çevrenize söyleyin bu sene güzel çabalara biz dedestek vermiş olalım. Muhtarlıklarımız, derneklerimiz, gençlik platformu bu konuda gayret sarfetsinler, siz size sahip çıkmazsanız size kimse sahip çıkmaz. Küskünlüğü kırgınlığı bırakalım, ileriye birlik dayanışma yardımlaşma içinde bakalım, kendi kültürümüzü bilelim, öğretelim, unutmayalım.
 
HAYDİ KAYNAK BULMAYA; KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMAYA; GENÇLERİMİZE GÜVENMEYE; YARDIMLARI ÖZÜMÜZE VERMEYE. GÜZEL VE DOĞRU İŞLERE ÖNAYAKOLMAYA HAZIR OLMALISINIZ.

Bu haber 5133 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÖŞE YAZILARI

Nogay Halkım Tileymen.08 Mayıs 2014


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi