NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
ANASAYFA DERNEĞİMİZ AVULLAR RESİMLER ANKETLER Z. DEFTERİ NOGAYTÜRKLERİ BÜLTENİ YARDIMLAŞMA_FONU

NOGAYSAAT

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Açıklama

Cemil SÜTBAŞ

22 Aralık 2009, 01:49

Cemil SÜTBAŞ

 
Değerli Ziyaretçilerimiz;
 
Yaklaşık 10 gün önce Nogay Türkleri Eğitim Kültür ve İşbirliği Derneği Genel Kurul üyeliğinden ayrıldığımızı bildirmiştik. Site barındırma sisteminden kaynaklanan problemler sebebiyle, son 10 güne ait içerikler kaybolmuştur.
 
Üyelikten ayrılmamız sebebiyle, acizane yaptığımız hizmetlere köşe yazıları ve ziyaret defterine yazılan mesajlar ile iltifat eden;
 
Sayın Abdurrahman BERKCAN (abime),
Sayın Akif KARA (dayıma),
Sayın Necdet ÖZEN (abime),
Sayın Mecit AKSU (gardaşlığıma),
 
teşekkür ederim. Allah razı olsun.
 
NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ bilindiği üzere, Nogay Türkleri Eğitim Kültür ve İşbirliği Derneğinden bağımsız olarak kurulmuş bir site iken, dernek Yönetim Kurulunda görevlendirilmemizle birlikte, Derneğin yayın organı halini almıştır. NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ'nin Dernek sitesi haline gelmesi, sınırlarını daraltmadığı gibi bilakis Nogay Türk Derneklerine ait, dünyanın en kapsamlı Nogay Türk sitesi olmasına sebep olmuştur: Hollanda Nogay Türkleri Vakfı, Konya Nogay Türkleri Derneği, Kulu Nogay Türkleri Derneği, Ankara'daki 2. Nogay Türkleri Derneği, Ilgın Nogay Türkleri Derneği, Eskişehir Nogay Türkleri Derneği, Adana Kırım Türkleri Derneği, Çukurova'da yaşayan Nogay Türkleri, Gaziantep'te yaşayan Nogay Türkleri, Amasya'da yaşayan Kırım Türkleri ve Balıkesir'de yaşayan Nogay Türklerine ait haber ve içerikleri ziyaretçilerle buluşturmuş; derneklerin kuruluş çalışmalarını, kuruluşlarını ve faaliyetlerini ziyaretçilere duyurmuş; atayurtta yaşayan Nogay Türkleri ile ülkemizde yaşayan Nogay Türklerinin tanışmasında, tabışmasında görev yüklenmiştir.
 
NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ'nin dernek sitesi olarak üstlendiği misyon tamamlanmıştır. Sitenin, bundan sonraki süreçte Dernek sitesi olarak yayınına devam etmesinde Nogay Türkleri açısından bir fayda görülmemektedir (sebebinin izahında, sorgulanmasında, yargılanmasında yarar görmüyoruz).
 
Değerli büyüklerimizin mesajlarında sözü geçen, NOGAY TÜRK DERNEKLERİ FEDERASYONU hususunda;
NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ olarak bugüne kadar hiçbir göreve talip olmadığımız gibi bundan sonra da hiçbir göreve talip olmayacağız. Ancak görev yüklendiği zaman da şimdiye kadar olduğu gibi (Allah izin verdiği sürece) sorumluluktan kaçmayacağız.
 
Savlukban kalınız, Allah'a emanet olunuz.
 

Bu haber 1383 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÖŞE YAZILARI

Nogay Halkım Tileymen.08 Mayıs 2014


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi